Sobota pełna pacjentów

Home / Aktualności / Sobota pełna pacjentów

Szeroka gama specjalistów czekała w minioną sobotę na zainteresowanych w Centrum Medycznym Konsylium w Sanoku. Chętnych do skorzystania z bezpłatnych konsultacji i badań było mnóstwo.

fot. Sanitas

Ponad sześćdziesięciu uczestników akcji „biała sobota” skorzystało z darmowych porad i badań chirurga naczyniowego, dermatologa, diabetologa, gastroenterologa, ginekologa, pulmonologa oraz reumatologa. Dodatkowo dietetyczki z Bonne Sante udzielały porad, można było też zmierzyć poziom cukru we krwi i skontrolować ciśnienie tętnicze. Na uczestników czekało wiele niespodzianek i upominków.

– Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z tak fantastyczną kadrą medyczną – mówi Anna Nowakowska, założycielka Sanitasu, stowarzyszenia walczącego z chorobami nowotworowymi, które współorganizowało „białą sobotę”. – To spontaniczni, ciepli i życzliwi ludzie z poczuciem humoru, otwarci i chętni do współpracy. To ważne, zwłaszcza że na co dzień do niektórych specjalistów kolejki oczekujących sięgają nawet roku. Dzięki nim chętne osoby mogły skorzystać z badań i konsultacji bez kolejek, bez urlopów i w miłej atmosferze.

Pacjenci, którzy nie zdążyli skorzystać z darmowych porad i badań, będą mogli uczestniczyć 23 czerwca w „sobocie ze specjalistą”. W ramach akcji odbędą się konsultacje z wybranych dziedzin medycyny w specjalnie obniżonych cenach. Na wizyty można umawiać się od wtorku, 19 czerwca.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...