Nowi specjaliści w Zespole!

Home / Aktualności / Nowi specjaliści w Zespole!

Z uwagi na rozpoczęcie współpracy zapraszamy na konsultacje u naszych kolejnych specjalistów:

lek. med. Małgorzata Górka, specjalista laryngolog – zaprasza dzieci i dorosłych na konsultacje i małoinwazyjne zabiegi z zakresu górnych dróg oddechowych, gardła i uszu. Pani doktor na stałe pracuje w Jaśle, terminy przyjęć w Sanoku można poznać i rezerwować przez naszą Rejestrację.

lek. med. Elżbieta Gromek, specjalista kardiolog – zaprasza pacjentów z chorobą wieńcową, zaburzeniami rytmu serca, niewydolnością krążenia, wadami serca, nadciśnieniem, pacjentów po i w trakcie leczenia inwazyjnego, jak i tych, u których zalecane jest monitorowanie stanu serca po przebytych komplikacjach zdrowotnych. Pani doktor wykonuje pełnozakresowe badanie usg Echo serca i interpretacje wyników badań kardiologicznych, ma też rozległe doświadczenie w zakresie rehabilitacji kardiologicznej.

mgr Agnieszka Mazur, dietetyk kliniczny i psychodietetyk – zaprasza pacjentów z problemami żywieniowymi, otyłością, niedoborem wagi, chorobami cywilizacyjnymi takimi jak m.in. cukrzyca czy miażdżyca, przewlekłymi chorobami przewodu pokarmowego – wszystkie te sytuacje zdrowotne wymagają specjalistycznej porady. A w wielu wypadkach (celiakia, niedobory) odpowiednia dieta jest JEDYNYM zaleceniem, prowadzącym do całkowitej remisji choroby.

Zapraszamy!

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyślij zapytanie
   na interesujący Cię temat...